باشگاه سنگنوردی موج

صخره نوردی یا سنگنوردی به عنوان یکی از جذابترین رشته های ورزشی قرن بیست و یکم شناخته شده است، که حضور آن در المپیک بعدی باعث فراگیرتر شدن هر چه بیشتر این رشته خواهد شد. رشته های مختلف این ورزش مانند سنگنوردی سالنی ، طبیعت ، بولدرینگ ، سرعت و … در حال جذب گروههای بیشتر افراد به این ورزش هستند. باشگاه صخره نوردی موج افتخار دارد با داشتن امکاناتی مانند دیواره سنگنوردی بولدر، کمپوس بورد، صفحه سیمیلاتور ، مشاوره تخصصی تمرینی و تغذیه، دستگاههای هوازی و ایستگاههای بدنسازی در خدمت ورزشکاران عزیز باشد.

امکانات باشگاه صخره نوردی (سنگنوردی)

باشگاه صخره نوردی

دیواره سنگنوردی

در قسمت دیواره سنگنوردی باشگاه تمریناتی مانند بولدرینگ ، تراورس ، یادگیری تکنیک ها ، تمرین استقامت قدرتی را میتوان انجام داد.

ایستگاه سیمولاتور

در ایستگاه سیمولاتور(هنگ بورد) میتوانید روی قدرت عضلات بالاکشی و افزایش قدرت بارفیکس و قدرت انگشتان برای سنگنوردی بهتر تمرین نمایید.

کمپوس بورد

در قسمت کمپوس بورد باشگاه صخره نوردی موج ، با استفاده از کمپوس می توان روی قدرت انفجاری تمرکز کرد. این تمرین برای سنگنوردان متوسط به پیشرفته بیشتر توصیه می شود.

دستگاههای هوازی

باشگاه صخره نوردی و بدنسازی موج دارای ده ایستگاه هوازی میباشد، که از این ایستگاه ها به منظور وارم آپ ، تمرین هوازی و کاهش وزن برای بهبود کیفیت سنگنوردیتان میتوانید بهره بگیرد.

ایستگاه های وزنه آزاد و ماشینهای بدنسازی

باشگاه موج دارای سری کامل ایستگاههای وزنه آزاد و دستگاههای بدنسازی می باشد که میتوان جهت بهبود قدرت و تمریناتی مانند کرل روسی برای تقویت انگشتان از آنها استفاده نمود.

مربی و مشاوره ورزشی

در باشگاه موج میتوانید از راهنمایی مربیان برای یادگیری تکنیکهای سنگنوردی و تمرین ، مشاوره بدنسازی برای تقویت عضلات ضعیف ، برنامه ریزی کاهش وزن و افزایش عضلات و رشد بهتر عضلات بدن بهره مند شوید.

اطلاعات باشگاه ورزشی موج

باشگاه صخره نوردی

آدرس : خیابان فرمانیه ، خیابان جباریان ، کوچه عظیمی ، پلاک ۱۸

تلفن تماس باشگاه صخره نوردی : ۲۲۲۱۴۵۵۸

آدرس وب سایت : mojclub.com

ساعات فعالیت باشگاه

روزهای هفته از ساعت هفت صبح تا ده شب و روزهای تعطیل از ساعت ده الی هجده.

لوکیشن باشگاه صخره نوردی (سنگنوردی)

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button