باشگاه سنگنوردی موج

ورزش سنگنوردی یا صخره نوردی از ورزش های مهیج است که به تازگی نیز در زمره ورزش های المپیکی قرار گرفت. این ورزش دارای شاخه های گوناگونی است که از بین آن می توان به بولدرینگ، صعود ورزشی، دیواره نوردی، سنگنوردی سرعت و سایر موارد اشاره نمود. ورزش صخره نوردی دارای فواید بیشماریست از جمله:

 • در این ورزش تمام عضلات بدن از نوک انگشتان دست تا انگشتان پا در گیر می شوند.
 • سنگنوردی ورزش بدن و ذهن است. در نتیجه هم ذهن و بدن شما را تقویت خواهد کرد.
 • شما با سنگنوردی می توانید به وزن دلخواه و بدن ایده آل خود برسید.
 • با صخره نوردی به تجارب جدید و ماجراجویی دست خواهید یافت.
 • این ورزش باعث تقویت مهارت های حل مساله می شود.
 • با صخره نوردی مود بهتری خواهید داشت.
 • قدرت و استقامت عضلانی شما بهبود می یابد.

آموزش صخره نوردی در باشگاه سنگنوردی موج

با وجود همه این فواید ارزنده رشد در ورزش سنگنوردی نیاز به یادگیری تکنیک ها و مهارت های خاص به آن دارد. شما باید با انواع گیره ها و روشهای مختلف صعود آشنا شوید. از این گذشته تقویت عضلاتی مانند انگشتان، بازو و بالاتنه اهمیت دارند تا بتوانید با اتکا به آنها صعود کنید.

سالن سنگنوردی موج

باشگاه موج افتخار دارد با ارایه دیواره بولدرینگ به مساحت ۱۲۰ متر مربع ، ست تمرینی هنگ بورد، ایستگاههای هوازی و سایر تجهیزات ورزشی در خدمت علاقمندان به این ورزش باشد.

شما می توانید در باشگاه موج با کمک مربیان ما نحوه صحیح صخره نوردی را یاد گرفته و با اصول این ورزش آشنا شوید.

یک ویژگی تمرین سنگنوردی در باشگاه موج این است که این تمرینات با ارزیابی علمی و دقیق انجام شده و برنامه ریزی تمرینی با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت ورزشکار انجام می گیرد تا نتیجه گیری هر چه سریعتر و بهتر صورت گیرد.

ورزشکاران مبتدی و تازه کار در سنگنوردی نیز می توانند در باشگاه موج در طول دوره ی آموزشی با اصول تکنیک ها و مبانی آمادگی جسمانی در سنگنوردی آشنا شوند. سنگنوردی در باشگاه و سالن سنگنوردی همچنین شما را برای تجربه صخره نوردی در طبیعت نیز آماده خواهد کرد. در این گام ابتدا تکنیک های صعود را فرا گرفته و آمادگی جسمانی خود را افزایش می دهید. سپس می توانید با داشتن آمادگی کافی برای لذت بردن از سنگنوردی در طبیعت تمرین کنید.

آموزش سنگنوردی داخل سالن

موارد آموزشی در باشگاه موج شامل نکات زیر می شود:

 • آشنایی با انواع سنگنوردی
 • آموزش تکنیک های مختلف سنگنوردی مانند تعویض دست، فلگ، پرچم و …
 • آشنایی با لوازم سنگنوردی داخل سالن
 • یادگیری اصول آمادگی جسمانی و مبانی آمادگی برای صخره نوردی مانند استقامت موضعی، قدرت تخصصی و …
 • ایجاد برنامه ریزی تمرینی با توجه به اهداف ورزشکار

هزینه باشگاه صخره نوردی موج

در باشگاه موج ما پکیج های ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جلسه ارایه میدهیم که دارای اعتبار یک ماهه، ۴۵ روزه و ۲ ماهه هستند. همچنین می توانید از کمک و برنامه ریزی مربیان به صورت نیمه خصوصی و خصوصی بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت و کلاس های سنگنوردی تماس حاصل نمایید.

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۲۱۴۵۵۸

سایر تجهیزات

شما در باشگاه ورزشی موج به غیر از سنگنوردی می توانید سایر تمرینات ورزشی را نیز انجام دهید. این باشگاه دارای ست کامل دستگاه های بدنسازی، ست کامل وزنه آزاد از قبیل هالتر و دمبل و کتل بل، بتل روپ و طناب صعود، ست تی آر ایکس، ۱۵ ایستگاه هوازی شامل تردمیل، دوچرخه ثابت و دوچرخه مبلی با کادر مجرب مربی گری می باشد. همچنین نیازی به پرداخت هزینه های اضافی ندارید و با عضویت در باشگاه می توانید از همه تجهیزات استفاده کنید.

آدرس باشگاه صخره نوردی موج در شمال تهران

آدرس باشگاه سنگنوردی و صخره نوردی موج در شمال تهران، خیابان لواسانی غربی، خیابان جباریان، عظیمی، پلاک ۱۸ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باشگاه صخره نوردی موج از نظر دسترسی مناسب ساکنان محترم شرق تهران نیز می باشد.

سوالات رایج

هزینه و شرایط ثبت نام باشگاه سنگنوردی موج چگونه است؟

شما در باشگاه صخره نوردی موج می توانید از پکیج های ۱۰ جلسه با اعتبار یک ماهه، ۲۰ جلسه با اعتبار ۴۵ روزه و ۳۰ جلسه با اعتبار ۶۰ جلسه بهره مند شوید. با پرداخت شهریه می توانید از تمامی تجهیزات باشگاه استفاده نمایید.

آموزش سنگنوردی در باشگاه صخره نوردی موج چگونه است؟

برای یادگیری تکنیک ها و اصول سنگنوردی در باشگاه موج می توانید از کمک مربیان با تجربه باشگاه در زمینه آموزش یا برنامه ریزی تمرینی بهره مند شوید. همچنین امکان آموزش به کودکان نیز وجود دارد.

باشگاه ورزشی موج
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button