باشگاه ورزشی موج

باشگاه ورزشی موج افتخار دارد با هدف سلامت، نشاط و تندرستی در خدمت جامعه باشد. هدف از این ایجاد این نام توسعه ورزش و سلامت در سطح مردم کشور عزیزمان، ایران است. امید که توان یابیم تا این رویا را بهبود یابیم. پس از سالها فعالیت حرفه ای این ایده پدید آمده است. و اعتقاد ما این است که می تواند نوری به سمت فردای بهتر باشد.

باشگاه ورزشی موج

باشگاه ورزشی موج با کادری مجرب و کارآزموده در حال فعالیت می باشد. در این باشگاه امکانات برای ورزشهای تناسب اندام، بدنسازی، سنگنوردی، آمادگی جسمانی، اسپینینگ، ارایه می گردد.

از سوی دیگر خدمات مشاوره ورزشی نیز با کیفیت عالی از طریق حضوری و مربی گری راه دور توسط این باشگاه انجام می گیرد.

تناسب اندام در باشگاه ورزشی موج

باشگاه ورزشی موج

تناسب اندام هدف اصلی باشگاه است. رسیدن به تناسب باعث افزایش کیفیت زندگی و اعتماد به نفس می گردد. باشگاه افتخار دارد که با کادر مجرب و تجهیزات کامل در این زمینه در حال فعالیت است. ست کامل تجهیزات هوازی (ده ایستگاه)، ست کامل دستگاههای بدنسازی(بیش از بیست ایستگاه)، ست کامل وزنه آزاد و کادر مربیگری حرفه ای باشگاه آماده خدمت رسانی به ورزشکاران عزیز هستند.

آمادگی جسمانی

باشگاه ورزشی موج

رسیدن به آمادگی جسمانی مطلوب خواسته اکثر ماست. آمادگی جسمانی شامل مجموعه ای از توانمندی ها شامل توان قلب و عروق، انعطاف پذیری خوب، سیستم عصب و عضله هماهنگ و کارآمد، افزایش قدرت و استقامت و سایر موارد می گردد. این عوامل می تواند برای اهداف مختلف به دست آید.

باشگاه ورزشی موج با امکانات موجود توانایی برنامه ریزی و رسیدن به نتیجه مطلوب به نحو عالی را داراست. ترکیبی از چند برنامه می تواند شما را در رسیدن به این هدف یاری کند.

باشگاه صخره نوردی شمال تهران

باشگاه صخره نوردی

سنگنوردی، در داخل سالن! یک ورزش عالی و لذت بخش می باشد. طبق تحقیقاتی که در آلمان به عمل آمده است، این ورزش یکی از جذابترین ورزشهای قرن بیست و یکم می باشد. اگر به دنبال یک ورزش جذاب و مهیج هستید ما سنگنوردی را به شما پیشنهاد می کنیم.

باشگاه ورزشی موج با داشتن دیواره سنگنوردی بولدرینگ به مساحت ۱۲۰ متر مربع و مربیان خوب در این زمینه آماده خدمت رسانی در این زمینه نیز می باشد. جالب است بدانید که از سال ۲۰۲۰ این ورزش در بین ورزشهای المپیکی قرار گرفته است. با این دنیا آشنا شوید.

در باشگاه ورزشی موج می توانید تمرینات هوازی و سنگنوردی و تناسب اندام را در کنار هم داشته باشید.

باشگاه ورزشی موج

تی آر ایکس

ورزش تی آر ایکس TRX به عنوان یک ورزش معلق بر اساس وزن بدن به طور همزمان قدرت، تعادل، انعطاف پذیری و ثبات در مرکز بدن انسان را توسعه می دهد. تی آر ایکس  TRX یک ابزار آموزشی قابل حمل است که گرانش و وزن بدن کاربر را برای تکمیل صدها تمرین به ارمغان می آورد. ورزش تی آر ایکس بی نهایت مقیاس پذیر است، بنابراین بدون توجه به جایی که در آن ورزش می کنید، شما می توانید یک تمرین سریع، سرگرم کننده و موثر برای تمام بدن در هر نقطه داشته باشید، به عبارتی با استفاده از گرانش و وزن بدن می توانید برای انجام صدها تمرین استفاده کنید و خود را به چالش بکشید – زیرا شما می توانید به سادگی موقعیت بدن خود را برای بیشتر یا کمتر کردن مقاومت تنظیم کنید.

در باشگاه ورزشی موج می توانید از خدمات تی آر ایکس به خوبی بهره ببرید.

باشگاه بدنسازی فرمانیه

باشگاه ورزشی موج واقع در منطقه فرمانیه با امکانات کامل بدنسازی، سنگنوردی، آمادگی جسمانی و کادر مربیان با تجربه افتخار دارد، در خدمت ورزشکاران و ورزش دوستان باشد.

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی ورزشی

اهمیت برنامه ریزی خوب از نظر کسی پوشیده نیست. برنامه ریزی و راهنمایی درست ورزشی، مسیر رسیدن به هدف را هموار می کند. باشگاه ورزشی موج همچنین افتخار دارد به عنوان اولین مرکز تخصصی آمادگی جسمانی ورزشهای کوهستانی در خدمت ورزشکاران عزیز باشد. موارد تحت پوشش به شرح زیر هستند:

  • برنامه لاغری
  • برنامه تمرینی بدنسازی حجم
  • برنامه ریزی تمرین آمادگی جسمانی
  • آموزش سنگنوردی
  • رژیم غذایی
  • مشاوره ورزشی و استعدادیابی
  • بدنسازی تخصصی
  • برنامه ریزی آمادگی جسمانی کوهنوردی و اسکی

راههای تماس با باشگاه

آدرس : خیابان فرمانیه ، خیابان جباریان ، کوچه عظیمی ، پلاک ۱۸

تلفن : ۲۲۲۱۴۵۵۸

وب سایت : WWW.MOJCLUB.COM

اینستاگرام باشگاه ورزشی موج WWW.INSTAGRAM.COM/MOJCLUBB

مجله اینترنتی موج کوه

مجله اینترنتی موج کوه، یک رسانه اینترنتی و پایگاه ورزشهای کوهستانی می باشد. در این مجله می توانید اخباری جالب راجع به کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری، سنگنوردی و ورزشهای فضای باز را دنبال کنید. بخوانید و لذت ببرید.

WWW.MOJEKOOH.COM

مجله اینترنتی باشگاه موج

در بخش وبلاگ با آخرین مطالب مفید در زمینه بدنسازی، تغذیه ورزشی، تناسب اندام، و سایر مطالب جالب ورزشی در خدمت شما هستیم.

WWW.MOJCLUB.COM

باشگاه ورزشی فرمانیه – باشگاه ورزشی اندرزگو-باشگاه ورزشی فرمانیه – باشگاه ورزشی اندرزگو

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button