باشگاه ورزشی موج فرمانیه (بدنسازی و سنگنوردی)

باشگاه ورزشی موج در منطقه فرمانیه با ست کامل تجهیزات بدنسازی، آمادگی جسمانی، هوازی، دیواره صخره نوردی، طناب صعود، کتل بل و همچنین کادری مجرب و آزموده در خدمت ورزشکاران عزیز می باشد. در این باشگاه امکانات و خدمات برای ورزش های تناسب اندام، بدنسازی، آمادگی جسمانی، سنگنوردی و اسپینینگ در تمامی سطوح از مبتدی تا قهرمانی ارایه می گردد.

فهرست سرویس های باشگاه ورزشی موج به شرح زیر هستند:

 

 • بدنسازی
 • سنگنوردی 
 • آمادگی جسمانی
 • تی آر ایکس
 • اسپینینگ
 • بتل روپ
 • ست کتل بل
 • لاغری
 • چاقی
 • تناسب اندام
 • برنامه غذایی
 • برنامه تمرینی
 • مربی خصوصی
 • آموزش صخره نوردی

باشگاه بدنسازی موج فرمانیه

ورزش بدنسازی دارای سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد. باشگاه موج در فرمانیه افتخار دارد با دسترسی به ست کامل دستگاه های بدنسازی در خدمت علاقمندان به این شاخه باشد. فهرست تجهیزات باشگاه به شرح زیر هستند:

 • ست کامل دستگاه های بدنسازی از قبیل سیم کش، رویینگ، کراس اور، جلوبازو سیم کش، اسمیت، کرانچ، زیرشکم، رک اسکات، هک پا، پرس پا…
 • ست کامل وزنه های آزاد شامل انواع هالتر، شراگ، دمبل ها در سایزهای مختلف سبک تا فوق سنگین

همچنین می توانید از خدمات برنامه ریزی تمرینی تخصصی در سطوح مختلف مبتدی و پیشرفته در باشگاه ورزشی موج یاد کرد. شما همینطور می توانید با مربی خصوصی نتیجه بهتری از نتایج تمرینی خود کسب نمایید. 

باشگاه ورزشی موج
باشگاه ورزشی موج

تناسب اندام در باشگاه موج

کاهش وزن یا لاغری و همچنین افزایش توده عضلانی یا چاقی یکی دیگر از خدمات در حال ارایه باشگاه ورزشی موج فرمانیه می باشد. ما در باشگاه موج با ارایه برنامه ریزی تمرینی و همچنین رژیم غذایی متناسب با هر فرد در این زمینه فعالیت می کنیم. ترکیب تمرینات صحیح و همچنین اصلاح رژیم غذایی به شکل علمی آن تضمین کننده دستیابی به بهترین نتایج در این زمینه خواهد بود. 

ورزش های هوازی و آمادگی جسمانی

ورزش های هوازی فواید بسیاری دارند که از جمله آنها می توان به افزایش استقامت، بهبود کلی سلامتی و کاهش وزن اصولی اشاره کرد. شما می توانید با استفاده از دستگاه های مختلف در باشگاه ورزشی موج فرمانیه از قبیل تردمیل، دوچرخه ثابت و دوچرخه مبلی اقدام به تمرینات هوازی کنید و آمادگی جسمانی خود را افزایش دهید. 

به علاوه می توانید از برنامه ریزی تمرینی ما برای انجام تمرینات HIIT برای چربی سوزی بهتر و افزایش راندمان تمرین بهره ببرید.  

 

باشگاه ورزشی موج

سنگنوردی در باشگاه ورزشی موج

سنگنوردی، در داخل سالن! یک ورزش عالی و لذت بخش می باشد. طبق تحقیقاتی که در آلمان به عمل آمده است، این ورزش یکی از جذابترین ورزشهای قرن بیست و یکم می باشد. اگر به دنبال یک ورزش جذاب و مهیج هستید ما سنگنوردی را به شما پیشنهاد می کنیم.

باشگاه ورزشی موج با داشتن دیواره سنگنوردی بولدرینگ به مساحت ۱۲۰ متر مربع و مربیان خوب در این زمینه آماده خدمت رسانی در این زمینه نیز می باشد. جالب است بدانید که از سال ۲۰۲۰ این ورزش در بین ورزشهای المپیکی قرار گرفته است. با این دنیا آشنا شوید.

باشگاه صخره نوردی
باشگاه سنگنوردی موج
باشگاه ورزشی موج

تی آر ایکس

ورزش تی آر ایکس TRX به عنوان یک ورزش معلق بر اساس وزن بدن به طور همزمان قدرت، تعادل، انعطاف پذیری و ثبات در مرکز بدن انسان را توسعه می دهد. تی آر ایکس  TRX یک ابزار آموزشی قابل حمل است که گرانش و وزن بدن کاربر را برای تکمیل صدها تمرین به ارمغان می آورد. ورزش تی آر ایکس بی نهایت مقیاس پذیر است، بنابراین بدون توجه به جایی که در آن ورزش می کنید، شما می توانید یک تمرین سریع، سرگرم کننده و موثر برای تمام بدن در هر نقطه داشته باشید، به عبارتی با استفاده از گرانش و وزن بدن می توانید برای انجام صدها تمرین استفاده کنید و خود را به چالش بکشید – زیرا شما می توانید به سادگی موقعیت بدن خود را برای بیشتر یا کمتر کردن مقاومت تنظیم کنید.

در باشگاه ورزشی موج می توانید از خدمات تی آر ایکس به خوبی بهره ببرید.

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی ورزشی

اهمیت برنامه ریزی خوب از نظر کسی پوشیده نیست. برنامه ریزی و راهنمایی درست ورزشی، مسیر رسیدن به هدف را هموار می کند.

باشگاه ورزشی موج همچنین افتخار دارد به عنوان اولین مرکز تخصصی آمادگی جسمانی ورزشهای کوهستانی مانند کوهنوردی، سنگنوردی، اسکی، اسکای رانینگ و تریل رانینگ، در خدمت ورزشکاران عزیز باشد.

ما در باشگاه موج بهترین قیمت و پکیج ها را ارایه می کنیم.

ساعات کاری باشگاه موج فرمانیه

ساعات کاری باشگاه موج به شرح زیر است:

شنبه۰۷:۰۰ - ۲۲:۰۰
یکشنبه۰۷:۰۰ - ۲۲:۰۰
دوشنبه۰۷:۰۰ - ۲۲:۰۰
سه شنبه۰۷:۰۰ - ۲۲:۰۰
چهار شنبه۰۷:۰۰ - ۲۲:۰۰
پنج شنبه۰۷:۰۰ - ۲۱:۰۰
جمعهبسته شده

لازم به ذکر است که ساعات کاری باشگاه موج در روزهای تعطیل به غیر از جمعه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۸ می باشد. 

آدرس باشگاه ورزشی موج در فرمانیه غربی

باشگاه ورزشی موج در منطقه ۱ تهران، خیابان فرمانیه غربی (لواسانی غربی) خیابان جباریان، عظیمی، مسجدی، پلاک ۱۸ واقع شده است. 

این مجموعه ورزشی همچنین در نزدیکی خیابان اندرزگو می باشد. 

تلفن باشگاه موج

برای کسب اطلاعات پیرامون ثبت نام و قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل کنید.

۰۲۱۲۲۲۱۴۵۵۸

سوالات رایج

باشگاه موج دارای ۳ پکیج عضویت می باشد. پکیج ۱۰ جلسه با اعتبار یک ماهه، پکیج ۲۰ جلسه با اعتبار ۴۵ روزه و پکیج ۳۰ جلسه با اعتبار ۶۰ روزه. شما با پرداخت شهریه می توانید از همه امکانات باشگاه استفاده کنید. 

باشگاه ورزشی موج در فرمانیه غربی دارای ست کامل دستگاه های بدنسازی، ست کامل وزنه آزاد دمبل، هالتر، کتل بل، ۱۵ دستگاه هوازی شامل تردمیل، اسپینینگ و دوچرخه مبلی، بتل روپ، طناب صعود، دیواره سنگنوردی در شیب های مختلف، تی آر ایکس و سیستم تمرینی سنگنوردی می باشد. 

از دیگر خدمات باشگاه ورزشی موج می توان به برنامه ریزی تمرینی، برنامه ریزی تغذیه ای، مربی خصوصی، کلاس های ورزشی، آموزش سنگنوردی، بوفه، دوش اشاره کرد. 

باشگاه ورزشی موج
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button