تناسب اندام

چگونه در باشگاه وزن کم کنیم: ۴ گام ساده

کاهش وزن و تناسب اندام وقتی به آن فکر می کنید واقعاً ساده است. برای این کار نیازی به رژیم غذایی سخت، نوشیدن چای سم زدا یا قربانی کردن غذایی که دوست دارید نیست.

با چند عادت سالم و کمی اراده، نه تنها قادر خواهید بود آن پوندهای اضافی را کاهش دهید، بلکه می توانید سبک زندگی سالم تری داشته باشید، انتخاب های بهداشتی بهتری داشته باشید و متوجه بهبود مداوم در خلق و خوی و سلامت روان خود شوید.

برای شروع، پیوستن به باشگاه برای کاهش وزن یکی از بهترین تصمیماتی است که می توانید بگیرید. تعدادی باشگاه ورزشی در دبی وجود دارد که محیط و تجهیزات مناسبی را ارائه می دهند که نمی توانید در خانه پیدا کنید.

بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید نگاهی به ۴ نکته ساده کاهش وزن بیاندازیم که بدن و ذهن شما را متحول می کند.

نوشته های مشابه

هوازی بیشتر کار کنید.

اگر می‌پرسید بهترین ورزش برای کاهش وزن چیست، پس از شروع کاردیو، پاسخ آن را خواهید یافت. ورزش کاردیو چه پرش، چه دویدن یا استفاده از الپتیکال واقعاً به شروع متابولیسم و سوزاندن کالری کمک می کند.

اگر در باشگاه هستید، بهترین تمرین هوازی برای کاهش وزن، تمرین HIIT است. ممکن است خسته کننده به نظر برسد (و اینطور است) اما نتایج باعث می شود وزنتان با موفقیت کاهش یابد. جدای از این، برخی از بهترین تجهیزات برای کاهش وزن باید تردمیل و چرخه ثابت باشند، بنابراین فراموش نکنید که آنها را به روتین خود اضافه کنید.

روال تمرینی خود را تغییر دهید

وقتی برای کاهش وزن به باشگاه می‌پیوندید، بدن شما در نهایت با تمام تمرین‌ها راحت می‌شود. بنابراین، مهم است که از منطقه راحتی خود خارج شوید و بدن خود را هر از گاهی به چالش بکشید.

می توانید ست ها و تکرارهای خود را تغییر دهید یا تمرینات کاملا متفاوتی را برای کاهش چربی امتحان کنید. همیشه می توانید بعداً به تمرینات مورد علاقه خود بازگردید، اما این تناوب بین تمرینات به شکستن فلاتی که بسیاری در آن گیر می کنند کمک می کند.

شما به راحتی یک باشگاه ورزشی را در نزدیکی خود پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا یک برنامه تمرینی را برای جلوگیری از این امر و هیجان انگیز نگه داشتن آن برنامه ریزی کنید تا از تمرینات مشابه خسته نشوید.

تمرین با وزنه

در حالی که تمرین با وزنه اولین چیزی نیست که هنگام فکر کردن به تمرینات بدنسازی برای کاهش وزن به ذهنتان خطور می کند، از اینکه واقعا چقدر به شما کمک می کند شگفت زده خواهید شد. در واقع، اگر تمرینات با وزنه به درستی انجام شود، حتی می تواند موثرتر از تمرینات هوازی باشد.

این به این دلیل است که تمرینات با وزنه به عضله سازی کمک می کند و عضله کالری بیشتری در زمان استراحت می سوزاند. جدای از این، به ساخت متابولیسم شما نیز کمک می کند که آن را به یک تمرین ورزشی مهم برای کاهش وزن تبدیل می کند.

از یک مربی خصوصی بپرسید


اگر قبلاً این کار را نکرده اید، اکنون بهترین زمان است که از مربیان باشگاه خود توصیه های حکیمانه ای بگیرید. آنها یک موهبت هستند، به خصوص اگر فکر می کنید چگونه در باشگاه وزن کم کنید.

مربیان نه تنها به شما کمک می کنند تا به روش صحیح تمرین کنید، بلکه شما را در مورد اهداف تناسب اندام و نحوه دستیابی به آنها راهنمایی می کنند. این بدان معنی است که آنها به شما در بهترین تمرینات برای کاهش وزن و همچنین یک برنامه تمرینی کاهش وزن کمک می کنند.

به همین جا ختم نمی شود حتی می‌توانید از مربی خود برای کاهش وزن یک رژیم غذایی سفارشی در باشگاه بخواهید. این برای شما تنظیم شده است و تمرینات خود را برای کاهش وزن در نظر داشته باشید.

بسته به باشگاه ورزشی خود، به راحتی می توانید یک مربی پیدا کنید تا در هر مرحله به شما کمک کند.

در نهایت، اگر هنوز به باشگاه نپیوسته‌اید و در خانه برای کاهش وزن تلاش می‌کنید، این علامتی است که به دنبال آن بوده‌اید. مزایای پیوستن به باشگاه بی نظیر است و نمی توان آن را با ورزش در خانه مقایسه کرد. علاوه بر این، آسیب رساندن به خود بدون نظارت آسان است. درعوض، در یک باشگاه ورزشی نزدیک ثبت نام کنید تا به اهداف تناسب اندام خود وفادار بمانید و در سفر به سمت کاهش وزن انگیزه داشته باشید.

چطور بود؟

باشگاه ورزشی موج

میلاد جباریان

ميلاد جباريان متولد ١٣٦٧ _ تمرين از ١٣٨١ قهرماني : مدال طلاي جام حيدرعليف (پاورليفتينگ مجموع)٢٠١٣ مدال طلاي جام حيدرعليف(پرس سينه)٢٠١٤ مدال طلاي پرس سينه تورنمنت بين المللي تركيه٢٠١٢ مدال طلا(پاورليفتينگمجموع) جام اروپا آسيا اروآسيا تفليس٢٠١٤ مدال طلاي تك ليفت تورنمنت اروآسيا گرجستان _تفليس٢٠١٨ مدال نقره تورنمنت اروآسيا(پاورليفتينگمجموع) گرجستان_تفليس٢٠١٨ بيش از ٢٥ قهرماني انتخابي تيم ملي و قهرماني كشور و استان مدارك مربي گري: پرورش اندام و بدنسازي آمادگي جسماني و فيتنس پاورليفتينگ و ورزش هاي قدرتي كار با دستگاه هاي بدنسازي تغذيه و مكمل هاي ورزشي بهبود عملكرد ذهني در ورزش سابقه مربي گري از ١٣٨٦ و از سال ١٣٩٦ مديريت اماكن ورزشي ليسانس حقوق شماره تماس: 09123581463

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button